Hakkımızda

Kıraçtı Resim ve Çerçeve San. Tic. Ltd. Şti. / Kıraçtı Sanat Galerisi olarak 01/01/2007 tarihinde Sanat sektöründe kendi adımıza bir yer açmak için resmi kimliğini alan ve üretiminin %80 ini kendi bünyesinde yapan bir kuruluş olma gururunu o günden bugüne taşıyoruz.

Kıraçtı olarak yetenekli Ressamlardan özgün sanat eserlerini her daim beğeninize sunmaktan heyecan duyacağız. Böylelikle her zaman sanatsal ortaklarımızla birlikte siz müşterilerimizin beklentilere cevap veriyor olacağiz.

İlkemiz ilham veren bağımsız sanatçılarımızla 'Yaşayan Sanat'ımızı tüm sanat severlere ulaştırmaktır. Her daim çarpıcı orijinal sanat eserlerini sayfamızda göreceksiniz.

Başlangıcımızdan bu yana bir çok ressam arkadaşlarımızın eserlerini galerimizde ve web sitemizde begeninize sunuyor ve en avantajlı fiyatlandırma ile yaşam alanlarınıza ulaştırmayı hedef ediniyoruz. Bununla birlikte daha fazla insanın sanatımızın manevi güzelliğine karşı zevk almasını sağlayacak eser yelpazemizi oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz.

Sanatsal değeri yüksek olan Ahşap Çerçeve ve Plastik Çerçevelerimiz ile tablolarınızı ve çerçevelenebilir tüm değerliliğe sahip esyaLar için atölye ekibimiz devamlı en iyisi için çalışmakta...

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakimızla sanatımıza değer veren her birey için tercih edilmekten ötürü çok mutluyuz..

Yaşam alanlarınız için hayalleriniz mi var? O ender ve değerli hayallerinizi sanatsal bir tabloya dönüştürmeye talibiz..